Aktualności
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do „Filar Ziemi Raciborskiej”
Trwa przyjmowanie zgłoszeń do „Filar Ziemi Raciborskiej”

Tylko do 19 czerwca br. trwa przyjmowanie zgłoszeń kandydatur do nagrody „Filar Ziemi Raciborskiej”. Statuetki zostaną wręczone przedsiębiorstwom, które szczególnie wyróżniły się działalnością w 2016 roku. V Międzynarodowa Gala odbędzie się we wrześniu br. Organizatorem wydarzenia jest Raciborska Izba Gospodarcza, Cech Rzemiosł Różnych w Raciborzu, Prezydent Miasta Racibórz oraz Starosta Raciborski. 

To już dziewiąta edycja plebiscytu „Filar Ziemi Raciborskiej”, który od czwartej gali przybrał wymiar międzynarodowy. Zaszczytne statuetki „Filar Ziemi Raciborskiej” są przyznawane firmom, instytucjom oraz osobom fizycznym, które w znaczący sposób przyczyniają się zarówno do gospodarczego, jak i społecznego rozwoju Raciborza i powiatu raciborskiego.

Wizerunek nagrody może być wykorzystywany przez jej laureatów podczas imprez targowych i wystawienniczych, różnych akcji promocyjnych, na papierze firmowym, folderach, katalogach i innych formach materiałów marketingowych. W ubiegłym roku „Filarem Ziemi Raciborskiej” w kategorii firma zostały: Odlewnia „RAFAMET” Sp. z o.o., Izoserwis – Izolacje Budowlane Cezariusz Magott, Radio Vanessa FM, P.P.H.U. Rotex s.c. Marek i Roman Soroka, w kategorii rzemiosło - Stolarstwo Adrian Grzesik, w kategorii społecznej: Aldona Krupa – Gawron reprezentująca Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej „Źródło”, w kategorii współpraca transgraniczna czeska firma ELEKTRO-FA. PAVELEK s.r.o. Nagroda Specjalna została przyznana Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu.

Termin zgłaszania kandydatów do dziewiątej edycji plebiscytu upływa 19.06.2017r.
Wymagane dokumenty można składać w sekretariacie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Batorego 7 (I piętro). Szczegółowe informacje na temat „Filaru Ziemi Raciborskiej” dostępne są na stronie www.rig-raciborz.pl w zakładce „Programy”, tam również znajduje się regulamin dotyczący zasad zgłaszania firm w poszczególnych kategoriach.

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: