Programy Unijne
Rezultaty realizowanych działań

W ramach mikroprojektu pt. "Biznes bez granic czyli wymiana informacji i wspólne poszukiwanie szans rozwoju poganicza PL-CZ" został zrealizowany film informacyjno-promocyjny prezentujący potencjał gospodarczy i inwestycyjny miasta Racibórz oraz powiatu raciborskiego.

Film w wersji polskiej - pobierz

 

 

Film w wersji czeskiej - pobierz

 

Film w wersji angielskiej - pobierz

 

Film w wersji niemieckiej - pobierz

 


 

Publikujemy ostatnie już czwarte opracowanie materiału dziennikarsko-eksperckiego poświęcone przemysłowi rolno-spożywczemu w powiecie raciborskim, ukazane w gazecie Region Opavsko w miesiącu listopadzie. Dodatek druku do zobaczenia tutaj oraz zapraszamy do zobaczenia filmu.

Zobacz wideo:

Przedstawiamy czwarte opracowanie dziennikarsko-eksperckie związane z produkcją, infrastrukturą i usługami na terenie Opavy. Dodatek wydano w listopadowym numerze Tygodnika Nowiny Raciborskie, a który można zobaczyć tutaj. Ponadto zapraszamy do krótkiej relacji filmowej.

Zobacz wideo:


 

Prezentujemy już trzecie opracowanie materiału dziennikarsko-eksperckiego, dotyczące przemysłu związanego z  produkcją i usługami w zakresie odnawialnych źródeł energii przedsiębiorstw działających w powiecie raciborskim. Wątek ten opublikowano w październikowym numerze gazety Region Opawsko - zobacz tutaj. Zapraszamy także do obejrzenia krótkiego filmu.

Zobacz wideo:

Publikujemy trzeci temat opracowania dziennikarsko-eksperckiego regionu opawskiego a mianowicie poświęcony przemysłowi spożywczemu. Druk tego dodatku został wydany przez Tygodnik Nowiny Raciborskie w październikowym numerze. Jego treść do zobaczenia tutaj.

Zobacz wideo:


 

Przedstawiamy tutaj drugi z opracowań materiał dziennikarsko-ekspercki prezentujący oferty inwestycyjne gmin powiatu raciborskiego oraz starostwa raciborskiego. Niniejszy temat został zamieszczony w dodatkowym druku gazety Region Opavsko w miesiącu wrześniu. Ponadto zapraszamy do zobaczenia filmu.

Zobacz wideo:

Prezentujemy tutaj drugi temat opracowania materiału dziennikarsko-eksperckiego dotyczący przemysłu maszynowego miasta Opava, opublikowanego we wrześniowym numerze Tygodnika Nowiny Raciborskie. Zachęcamy także do zobaczenia filmu z przedmiotowego tematu.

Zobacz wideo:


Przedstawiamy Państwu pierwsze opacowanie materiału dziennikarsko-eksperckiego opublikowane w sierpniowym numerze gazety Region Opavsko nawiązujące do potencjału turystyczno-krajoznawczego gmin powiatu raciborskiego. Druk dodatku można zobaczyć tutaj i zachęcamy do obejrzenia filmu.

Zobacz wideo:

Publikujemy pierwszy temat opracowania materiału dziennikarsko-eksperckiego związany z ruchem turystycznym regiony opawskiego, który został wydany w sierpniowym numerze Tygodnika Nowiny Raciborskie, a który można również zobaczyć tutaj. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z ruchu turystycznego opawska.

Zobacz wideo:

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa „Przekraczamy Granice”

projekt_stopka

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: