Programy
Wykonawcy

Wykonawcy Koncertów Charytatywnych „Gwiazdka Serc” na przełomie lat 2000-2016

  • Adamek Arkadiusz – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło", tancerz Raciborskiego Centrum Kultury
  • Antończyk Daria – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie, bramkarz RTP Unii Racibórz i reprezentacji Polski
  • Baron Janina – była Dyrektor Szkoły Muzycznej w Raciborzu
  • Bernat Regina – nauczycielka tańca towarzyskiego
  • Białuska Irena – tłumaczka języka migowego
  • Biel Stanisław – Prezez Zarządu RIG
  • Biliński Andrzej – artysta, śpiewak operowy
  • Biskup Elżbieta – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
  • Błońska Agnieszka – artystka, nauczycielka w ZSO w Krzanowicach
  • Boberek Jarosław – aktor teatralny, filmowy i dubbingowy
  • Brzozowski Tomasz – wychowawca ds. kulturalno-oświatowych w Zakładzie Karnym w Raciborzu
  • Bugdol Marek – były Starosta Powiatu Raciborskiego, prof.
  • Bukartyk Piotr – autor i kompozytor piosenek, artysta kabaretowy, konferansjer
  • Burek Krzysztof – Wiceprezes Zarządu „RAFAKO” S.A
  • Bursztyk Hildegarda
  • Busuleanu Agnieszka – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
  • Ceglarek Anna – pracownica Urzędu Miasta w Raciborzu
  • Chłapek Bernadetta – przedstawicielka Zarządu Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA
  • Chór I Liceum Ogółnokształcącego w Raciborzu
  • Chrupajło Jolanta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Chrupajło Krzysztof – Dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Raciborzu
  • Chucherko Marianna – Dyrektor ING Banku Śląskiego S.A. w Raciborzu
  • Czerner Joanna – nauczycielka Zakładu Głuchoniemych w Raciborzu
  • Czerner Marian – były właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Ćwik Eugeniusz – nauczyciel Szkołu Muzycznej w Raciborzu
  • Dąbrowski Antoni "Tonik" – franciszkanin, proboszcz parafii p.w. Panny Marii Śnieżnej w Pradze
  • Depta – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
  • Dębina Jerzy – artysta, poeta Raciborskiego Centrum Kultury
  • Dik Aleksandra – właścicielka firmy "Adventure Media"
  • Dulian Katarzyna – Mistrzyni Europy i Świata w pływaniu stylem klasycznym
  • Dziedzic Małgorzata – instruktorka tańca towarzyskiego w Raciborskim Centrum Kultury
  • Ekiert Katarzyna
  • Ekiert Tadeusz – Prezes Zarządu firmy „Enra” Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Eko-Okna
  • Emrich Ernest – Burmistrz Kuźni Raciborskiej
  • Fita Monika – lekarz weterynarii, Zespół Babski Kwartet z Raciborza
  • Foryś Zbigniew – multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista zespołu „Zbigniew Foryś Band”
  • Fulneczek Leonard – Radny Powiatu Raciborskiego, były Wójt Gminy Krzyżanowice
  • Gamrot Aleksandra – lekarz – Internista
  • Gamrot Stanisław – lekarz – Chirurg ogólny, ordynator chirurgii
  • Glinka Janusz – właściciel P.P.H.U. „Mada”
  • Gładkowska Elżbieta – Dyrektor Żłobka w Raciborzu
  • Głombik Klaudiusz – właściciel Zakładu Budowlano-Metalowego Klaudiusz Głombik
  • Gnot Roman – były zastępca Dyrektora Szpitala w Raciborzu
  • Gotzman-Henrykowska Aneta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Górski Czesław – były kierownik Wydziału SGL Carbon Polska S.A.
  • Grąziowska Władysława
  • Grygiel Błażej – redaktor Radia Tok FM
  • Gruchot Arkadiusz - Prezes Zarządu Wydawnictwa Nowiny Sp. z o.o.
  • Grupa Taneczna "Tahira" – taniec orientalny
  • Gumieniak Władysław – Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego
  • Hajduk Adam – Starosta Powiatu Raciborskiego
  • Handzlik Małgorzata – Poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Herzog Rajmund – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
  • Hołek Hania – wokalista Zespołu Wokalnego MIRAŻ
  • Jacheć Wiesław – właściciel firmy „Carmex Mrówka” Sp. z o.o. w Raciborzu, współwłaściciel Hotelu Racibor
  • Jagierska Anna – instruktor w Domu Kultury „Strzecha”
  • Janko Marek – Dyrektor jednego z oddzialów Banku Zachodniego WBK S.A., Dyrektor Handlowy "Melbud" sp.z o.o. m współpraca logistyczna z Firmami Henkel, DHL, Dyrektor Handlowy Firmy "Browar" w Raciborzu
  • Jankowska- Małecka Justyna – Majsun, instruktorka belly dance w Raciborzu
  • Janosz Klaudia – członkini Koła Gospodyń Wiejskich w Wojnowicach
  • Jaroniak Andrzej – gitara elektryczna, kontrabas Zspołu „Pompa Band”
  • Jedz Tomasz – Tenor Opery Poznańskiej o Łódzkiej
  • Jemczura Adam – były właściciel firmy „TAK-BUD”
  • Kaczmarek Lucjan – właściciel firmy Studio Zebrra” G & Kaczmarek s.c. w Raciborzu
  • Kaczorowska Teresa – Dyrektor Przedszkola Nr 23 w Raciborzu
  • Kaleta Mariusz – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku
  • Kaliniak Bartłomiej – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
  • Kalwala Tadeusz – właściciel firmy „K & K” s.c.
  • Kasowski Krzysztof – właściciel Zakładu Remontowo-Budowlanego
  • Kasperska Daria – zawodniczka RTP Unii Racibórz oraz ekstraligi kobiet Pogoń Women Szczecin
  • Kielar Katarzyna – właścicielka Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i Finansowego
  • Klima Hanna – właścicielka Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
  • Klima Piotr – właściciel Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
  • Klimczyk Grażyna –farmaceutka Apteki Św. Kosmy i Damiana w Raciborzu
  • Klimek Dorota – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
  • Kobyłka Ryszard – właściciel firmy „Argus Doradztwo Gospodarcze”
  • Koczy Dawid – finalista programu „Jestem Jaki Jestem”, uczestnik programu „Idol”, członek zespołu „Absolut”
  • Konieczny Arkadiusz – właściciel Centrum Ogrodniczego „Magnolia” w Raciborzu
  • Konopnicki Stefan – gitarzysta basowy zespołu „Bez Nazwy”
  • Korzonek Marzena – artystka, sędzia Sądu Rejonowego w Raciborzu
  • Koterba Barbara – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
  • Kowalczyk Dariusz Wiktor – artysta, były tancerz
  • Kowalczyk Gabriela – właścicielka firmy „Gabriela” w Raciborzu
  • Kowalewski Krzysztof – były Wicestarosta Raciborski
  • Kremer Jolanta – śpiewaczka operowa Gliwickiego Teatru Muzycznego
  • Kretek Adam – instrumenty dęte Zespołu „Pompa Band”
  • Kretek Henryk – Dyrektor biura posła do Parlamentu Europejskiego prof.. Jerzego Buzka
  • Król Halina – Dyrektor Przedszkola Nr 14 w Raciborzu
  • Krupa – Gawron Aldona – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej „Źródło”
  • Krzykała Manuela – instruktorka, choregoraf Raciborskiego Centrum Kultury
  • Krzyszczyk Waldemar – były Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu
  • Kucznierz Antoni – lider „Grupy Bez Nazwy”
  • Kuliś Adam – kierownik Urzędu Celnego
  • Kurpis Marek – Wicestarosta Powiatu Raciborskiego
  • Kwiatkowska Sabina
  • Labus Marek – Dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Katowicach oraz Dyrektor Zespołu Ochrony Zdrowia Matki Dziecka i Młodzieży w Katowicach
  • Lech Andrzej – pracownik Zakładu Karnego w Raciborzu
  • Lenk Mirosław – Prezydent Miasta Racibórz
  • Leśnik Janusz – lekarz weterynarii
  • Lewandowska Ewa – Radna Sejmiku Województwa Śląskiego
  • Lewandowski Janusz – właściciel firmy ,,Staltech Janusz Lewandowski”
  • Libera Piotr – były nauczyciel I LO, dyrygent chóru
  • Litwin Kamila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Lorenz Michał – kierownik Zakładu Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu
  • Łaba Bogdan – były Dyrektor Szpitala w Raciborzu
  • Machalski Franciszek – właściciel firmy
  • Machnik Jan – właściciel Pracowni Reklam „Retex” s.c.
  • Madera Piotr – wychowawca Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu
  • Majnusz Roman – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Majnusz, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej RIG
  • Malinowski Dariusz – Dyrektor Gimnazjum nr 5 w Raciborzu
  • Malon Henryk – Zespół Pieśni i Tańca "STRZECHA"
  • Małek Bogusława – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu
  • Marcal Franciszek – pracownik Kuratorium Oświaty Rybnik, były Wójt Gminy Nędza
  • Markowiak Adam – były Prezydent Miasta Racibórz
  • Materzok Aleksandra –tancerka Zespołu Tańców Ludowych Mniejszości Niemieckiej Tworkauer Eiche
  • Matuszewski Roman – właściciel prywatnej firmy
  • Majzik Krystyna –działaczka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
  • Mazur Dominika –właścicielka firmy Jamaica Hair Stylist w Krowiarkach
  • Menet Tadeusz – były dyrektor Banku Śląskiego
  • Michalewski Paweł – Dyrektor eksportu firmy „Rafamet” S.A.
  • Migała Jan – artysta operowy – Opera Krakowska
  • Migocki Konrad – właściciel Przedsiębiorstwa Usługowego „Juka” s.c.
  • Mikołajczyk Danuta
  • Miodek Jan – profesor, polski językoznawca
  • Modrzejewska Joanna
  • Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu
  • Nawrat Katarzyna – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Raciborzu
  • Niedźwiecki Marek – Polskie Radio Program Trzeci, Radiowa Lista Przebojów
  • Niżborski Janusz – pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu
  • Nowak Roman – Dyrektor SGL CARBON Polska S.A., Przewodniczący Rady Nadzorczej RIG
  • Nowakowska Sylwia – nauczycielka, studentka
  • Oortmanns Herbert – właściciel firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
  • Oortmans Zuzanna – właścicielka firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
  • Orłoś Maciej – aktor, konferansjer, dziennikarz TVP
  • Orłowska Aleksandra – instruktorka tańca, nauczycielka
  • Orłowska Ewa – choreograf, nauczyciel Szkoły Specjalnej
  • Ostrowicz Witold – lekarz medycyny, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
  • Owsiak Aleksandra
  • Pala Tomasz – informatyk, projektant w firmie G&G Kolasa
  • Paliga Janusz – właściciel Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pro Feminae” s.c.
  • Pan Lothar Dziwoki z zespołem
  • Pason Adrian – właściciel „SGS SERVICE-Systemy Grzewcze i Sanitarne” Sp. z o.o.
  • Pater Edward – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Parzonka Julia – pracownik Gminnego Centrum Kultury w Nędzy
  • Piątek Ilona
  • Pisarczyk Anna – wokalistka Zespołu „Pompa Band”
  • Pisarczyk Piotr – klawisze, wokal Zespołu „Pompa Band”
  • Pistelok Jerzy – klarnecista i saksofonista zespołu „Bez Nazwy”
  • Piwowarczyk Beata – uczestniczka programu „Mam talent”
  • Piwowarczyk Yunonnah – córka Beaty Piwowarczyk, gimnastyczka
  • Ploch Jan – gitarzysta zespołu „Bez Nazwy”
  • Ploch-Burda Alicja – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
  • Pluta Agata – pracownica Biura Doradztwa Podatkowego „Gotax” mgr Piotr Wieder
  • Pluta Józef – Prezes Raciborskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego
  • Płachta Leon – skrzypek zespołu „Bez Nazwy”
  • Płaczek
  • Pławecki Jarosław – właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Tealko” w Raciborzu
  • Pochwała Ryszard – Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Popiel Łapniak Małgorzata – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Raciborzu
  • Pośpiech Jerzy – Prorektor PWSZ w Raciborzu
  • Pracownicy Zakładu Produkcyjnego HENKEL Polska Sp. z o.o. w Raciborzu
  • Procajło Grzegorz – gitary elektryczne, wokal Zespołu „Pompa Band”
  • Prohaskova Olga – Solistka Teatru Śląskiego w Opawie
  • Psota Edyta – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Rączka Anna – animator kultury, instruktorka tańca
  • Reszka Marcel – nauczyciel, dyrygent chóru
  • Romańczuk Robert – były listonosz Urzędu Pocztowego Racibórz
  • Różacki Mariusz – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny „RAFAKO” S.A.
  • Różkowska Agnieszka –była zawodniczka RTP Unia Racibórz
  • Rumpel Robert – właściciel firmy „Neomax” s.c. w Raciborzu
  • Rusin Jakub – instruktor Domu Kultury „Strzecha”
  • Rychlik Iwona –pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
  • Rytwińska Paulina – była zawodniczka RTP Unia Racibórz
  • Setkowicz Barbara – właścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
  • Setkowicz Elżbieta – współwłaścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
  • Siedlaczek Henryk – Poseł na Sejm RP
  • Skowronek Wojciech – płk, Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu
  • Skrzymowska Elżbieta – pracownik naukowy Arboretum Bramy Morawskiej
  • Skurk Andrzej – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 7 w Raciborzu
  • Smal Małgorzata – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
  • Smołka Elżbieta – tancerka Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
  • Solich Bolesław – były pracownik „RAFAKO”
  • Solisz Monika – pracownik Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
  • Soroka Marek – właściciel firmy „Rotex” Marek Soroka i Roman Soroka s.c. w Raciborzu
  • Stasikowska-Woźniak Dorota – inicjator Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”, dziennikarka, autorka książek, Dyrektor Dress of Success Poland
  • Stępień Sybila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Stobba Marta – była zawodniczka RTP Unia Racibórz
  • Straszak Henryk – właściciel firmy „DOMBOD-BIS” Sp. j. w Raciborzu
  • Straż Graniczna Racibórz
  • Stuchły Zygfryd – starszy ognomistrz Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu
  • Sulicz Aleksandra
  • Supron Andrzej – Mistrz Świata i Europy, Polski zapaśnik, Wicemistrz Olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
  • Szeja Dominika (Nesajem) – tancerka grupy tanecznej "Saida Artistic Team"
  • Szlapański Janusz – właściciel Zakładu Usługowo-Handlowego „JANDIK”
  • Szpineter Jerzy – współwłaściciel firmy Silvan Spa, były Dyrektor ZEW Racibórz
  • Szreder Zuzanna – artystka, śpiewaczka
  • Szulc Adam – menedżer firmy „EL-BIS”
  • Śląski Uniwersytet III Wieku
  • Śliwiński Zdzisław – właściciel firmy „WMB Profile Architektoniczne” s.c.
  • Tański Waldemar – pracownik Urzędu Miasta Oświęcim
  • Tomaszewska Zuzanna – nauczycielka
  • Trawiński Remigiusz – właściciel Zakładu Brukarskiego „Bruki Trawiński”
  • Trzeciakowska Iwona – kierownik Urzędu Miasta Racibórz
  • Utracki Grzegorz – Wójt Gminy Krzyżanowice
  • Wacławczyk Dawid – właściciel pubu „Koniec Świata”, Radny Miasta Racibórz, członek Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
  • Wacławiak Wacław – starszy chorąży sztabowy, wokalista Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
  • Walach Magdalena – aktorka filmowa i teatralna
  • Walach Zuzanna
  • Wasilewski Jerzy
  • Węglarz Jacek – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Budowlane „TELE MAR” Sp. z o.o.
  • Wiczkowska Małgorzata –pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
  • Widota Tadeusz – perkusista zespołu „Bez Nazwy”
  • Widota Ryszarda – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
  • Wieder Jerzy+ – wokalista Domu Kultury „Strzecha”
  • Wieder Piotr – właściciel firmy Doradztwo Podatkowe „Gotax” mgr Piotr Wieder
  • Wilk Dorota – piłkarka RTP Unia Racibórz
  • Wiśniewska Katarzyna – Zastępca Prezesa Zarządu PFRON
  • Wiśniewski Jerzy – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
  • Witecki Adam – właściciel Zespołu Odlewni "Rafamet"
  • Wnuk Tadeusz – aktor teatralny, obecnie aktor Teatru im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze
  • Wojdała Karolina – aktorka
  • Woźniak Zbigniew – właściciel pałacu i firmy Pałac w Wojnowicach
  • Wrzodak Grzegorz – perkusja Zespołu „Pompa Band”
  • Wyrzykowski Leszek – były dyrektor II LO
  • Wystub Janina – Dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury
  • Wystub Kinga – nauczycielka I LO
  • Zabrzeska Natalia – plutonowy, wokalistka Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
  • Zespół Apasjonato
  • Zespół Folklorystyczny z Raciborza
  • Zespół PULS z Opawy
  • Zespół Taneczny SKAZA
  • Zespół Wokalny Miraż
  • Ziajka Wojciech – właściciel firmy
  • Zimny Ewa – Dyrektor Przedszkola Nr 10 w Raciborzu
  • Zippel Monika – Zespół Babski Kwartet z Raciborza
  • Zippel Wojciech –pedagog szkolny II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu
  • Zippel Zygmunt – artysta, wychowawca i nauczyciel Zakładu Poprawczego w Raciborzu
  • Zisch Patrycja – solistka "Zespołu Bez Nazwy"
  • Zuwalski Wojciech – były dyrektor Kredyt Banku
Wykonawcy
Wykonawcy Koncertów Charytatywnych „Gwiazdka Serc” na przełomie lat 2000 – 2016
Adamek Arkadiusz – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło", tancerz Raciborskiego Centrum Kultury
Antończyk Daria – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie, bramkarz RTP Unii Racibórz i reprezentacji Polski
Baron Janina – była Dyrektor Szkoły Muzycznej w Raciborzu
Bernat Regina – nauczycielka tańca towarzyskiego
Białuska Irena – tłumaczka języka migowego
Biel Stanisław – Prezez Zarządu RIG
Biliński Andrzej – artysta, śpiewak operowy
Biskup Elżbieta – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Błońska Agnieszka – artystka, nauczycielka w ZSO w Krzanowicach
Boberek Jarosław – aktor teatralny, filmowy i dubbingowy
Brzozowski Tomasz – wychowawca ds. kulturalno-oświatowych w Zakładzie Karnym w Raciborzu
Bugdol Marek – były Starosta Powiatu Raciborskiego, prof.
Bukartyk Piotr – autor i kompozytor piosenek, artysta kabaretowy, konferansjer
Burek Krzysztof – Wiceprezes Zarządu „RAFAKO” S.A
Bursztyk Hildegarda
Busuleanu Agnieszka – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Ceglarek Anna – pracownica Urzędu Miasta w Raciborzu
Chłapek Bernadetta – przedstawicielka Zarządu Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA
Chór I Liceum Ogółnokształcącego w Raciborzu
Chrupajło Jolanta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Chrupajło Krzysztof – Dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Raciborzu
Chucherko Marianna – Dyrektor ING Banku Śląskiego S.A. w Raciborzu
Czerner Joanna – nauczycielka Zakładu Głuchoniemych w Raciborzu
Czerner Marian – były właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
Ćwik Eugeniusz – nauczyciel Szkołu Muzycznej w Raciborzu
Dąbrowski Antoni "Tonik" – franciszkanin, proboszcz parafii p.w. Panny Marii Śnieżnej w Pradze
Depta – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Dębina Jerzy – artysta, poeta Raciborskiego Centrum Kultury
Dik Aleksandra - właścicielka firmy "Adventure Media"
Dulian Katarzyna – Mistrzyni Europy i Świata w pływaniu stylem klasycznym
Dziedzic Małgorzata – instruktorka tańca towarzyskiego w Raciborskim Centrum Kultury
Ekiert Katarzyna
Ekiert Tadeusz – Prezes Zarządu firmy „Enra” Sp. z o.o. w Raciborzu
Eko-Okna
Emrich Ernest – Burmistrz Kuźni Raciborskiej
Fita Monika – lekarz weterynarii, Zespół Babski Kwartet z Raciborza
Foryś Zbigniew – multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista zespołu „Zbigniew Foryś Band”
Fulneczek Leonard – Radny Powiatu Raciborskiego, były Wójt Gminy Krzyżanowice
Gamrot Aleksandra – lekarz – Internista
Gamrot Stanisław – lekarz – Chirurg ogólny, ordynator chirurgii
Glinka Janusz – właściciel P.P.H.U. „Mada”
Gładkowska Elżbieta – Dyrektor Żłobka w Raciborzu
Głombik Klaudiusz – właściciel Zakładu Budowlano-Metalowego Klaudiusz Głombik
Gnot Roman – były zastępca Dyrektora Szpitala w Raciborzu
Gotzman-Henrykowska Aneta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Górski Czesław – były kierownik Wydziału SGL Carbon Polska S.A.
Grąziowska Władysława
Grygiel Błażej – redaktor Radia Tok FM
Gruchot Arkadiusz - Prezes Zarządu Wydawnictwa Nowiny Sp. z o.o.
Grupa Taneczna "Tahira" – taniec orientalny
Gumieniak Władysław – Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego
Hajduk Adam – Starosta Powiatu Raciborskiego
Handzlik Małgorzata – Poseł do Parlamentu Europejskiego
Herzog Rajmund – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
Hołek Hania – wokalista Zespołu Wokalnego MIRAŻ
Jacheć Wiesław – właściciel firmy „Carmex Mrówka” Sp. z o.o. w Raciborzu, współwłaściciel Hotelu Racibor
Jagierska Anna – instruktor w Domu Kultury „Strzecha”
Janko Marek – Dyrektor jednego z oddzialów Banku Zachodniego WBK S.A., Dyrektor Handlowy "Melbud" sp.z o.o. m współpraca logistyczna z Firmami Henkel, DHL, Dyrektor Handlowy Firmy "Browar" w Raciborzu
Jankowska- Małecka Justyna – Majsun, instruktorka belly dance w Raciborzu
Janosz Klaudia – członkini Koła Gospodyń Wiejskich w Wojnowicach
Jaroniak Andrzej – gitara elektryczna, kontrabas Zspołu „Pompa Band”
Jedz Tomasz – Tenor Opery Poznańskiej o Łódzkiej
Jemczura Adam – były właściciel firmy „TAK-BUD”
Kaczmarek Lucjan – właściciel firmy Studio Zebrra” G & Kaczmarek s.c. w Raciborzu
Kaczorowska Teresa – Dyrektor Przedszkola Nr 23 w Raciborzu
Kaleta Mariusz – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku
Kaliniak Bartłomiej – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kalwala Tadeusz – właściciel firmy „K & K” s.c.
Kasowski Krzysztof – właściciel Zakładu Remontowo-Budowlanego
Kasperska Daria – zawodniczka RTP Unii Racibórz oraz ekstraligi kobiet Pogoń Women Szczecin
Kielar Katarzyna – właścicielka Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i Finansowego
Klima Hanna – właścicielka Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
Klima Piotr – właściciel Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
Klimczyk Grażyna –farmaceutka Apteki Św. Kosmy i Damiana w Raciborzu
Klimek Dorota – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Kobyłka Ryszard – właściciel firmy „Argus Doradztwo Gospodarcze”
Koczy Dawid – finalista programu „Jestem Jaki Jestem”, uczestnik programu „Idol”, członek zespołu „Absolut”
Konieczny Arkadiusz – właściciel Centrum Ogrodniczego „Magnolia” w Raciborzu
Konopnicki Stefan – gitarzysta basowy zespołu „Bez Nazwy”
Korzonek Marzena – artystka, sędzia Sądu Rejonowego w Raciborzu
Koterba Barbara – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Kowalczyk Dariusz Wiktor – artysta, były tancerz
Kowalczyk Gabriela – właścicielka firmy „Gabriela” w Raciborzu
Kowalewski Krzysztof – były Wicestarosta Raciborski
Kremer Jolanta – śpiewaczka operowa Gliwickiego Teatru Muzycznego
Kretek Adam – instrumenty dęte Zespołu „Pompa Band”
Kretek Henryk – Dyrektor biura posła do Parlamentu Europejskiego prof.. Jerzego Buzka
Król Halina – Dyrektor Przedszkola Nr 14 w Raciborzu
Krupa - Gawron Aldona – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej „Źródło”
Krzykała Manuela – instruktorka, choregoraf Raciborskiego Centrum Kultury
Krzyszczyk Waldemar – były Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu
Kucznierz Antoni – lider „Grupy Bez Nazwy”
Kuliś Adam – kierownik Urzędu Celnego
Kurpis Marek – Wicestarosta Powiatu Raciborskiego
Kwiatkowska Sabina
Labus Marek – Dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Katowicach oraz Dyrektor Zespołu Ochrony Zdrowia Matki Dziecka i Młodzieży w Katowicach
Lech Andrzej – pracownik Zakładu Karnego w Raciborzu
Lenk Mirosław – Prezydent Miasta Racibórz
Leśnik Janusz – lekarz weterynarii
Lewandowska Ewa – Radna Sejmiku Województwa Śląskiego
Lewandowski Janusz – właściciel firmy ,,Staltech Janusz Lewandowski”
Libera Piotr – były nauczyciel I LO, dyrygent chóru
Litwin Kamila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Lorenz Michał – kierownik Zakładu Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu
Łaba Bogdan – były Dyrektor Szpitala w Raciborzu
Machalski Franciszek – właściciel firmy
Machnik Jan – właściciel Pracowni Reklam „Retex” s.c.
Madera Piotr – wychowawca Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu
Majnusz Roman – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Majnusz, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej RIG
Malinowski Dariusz – Dyrektor Gimnazjum nr 5 w Raciborzu
Malon Henryk – Zespół Pieśni i Tańca "STRZECHA"
Małek Bogusława – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu
Marcal Franciszek – pracownik Kuratorium Oświaty Rybnik, były Wójt Gminy Nędza
Markowiak Adam – były Prezydent Miasta Racibórz
Materzok Aleksandra –tancerka Zespołu Tańców Ludowych Mniejszości Niemieckiej Tworkauer Eiche
Matuszewski Roman – właściciel prywatnej firmy
Majzik Krystyna –działaczka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
Mazur Dominika –właścicielka firmy Jamaica Hair Stylist w Krowiarkach
Menet Tadeusz – były dyrektor Banku Śląskiego
Michalewski Paweł – Dyrektor eksportu firmy „Rafamet” S.A.
Migała Jan – artysta operowy – Opera Krakowska
Migocki Konrad – właściciel Przedsiębiorstwa Usługowego „Juka” s.c.
Mikołajczyk Danuta
Miodek Jan – profesor, polski językoznawca
Modrzejewska Joanna
Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu
Nawrat Katarzyna – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Raciborzu
Niedźwiecki Marek – Polskie Radio Program Trzeci, Radiowa Lista Przebojów
Niżborski Janusz – pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu
Nowak Roman – Dyrektor SGL CARBON Polska S.A., Przewodniczący Rady Nadzorczej RIG
Nowakowska Sylwia – nauczycielka, studentka
Oortmanns Herbert – właściciel firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
Oortmans Zuzanna – właścicielka firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
Orłoś Maciej – aktor, konferansjer, dziennikarz TVP
Orłowska Aleksandra – instruktorka tańca, nauczycielka
Orłowska Ewa – choreograf, nauczyciel Szkoły Specjalnej
Ostrowicz Witold – lekarz medycyny, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Owsiak Aleksandra
Pala Tomasz – informatyk, projektant w firmie G&G Kolasa
Paliga Janusz – właściciel Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pro Feminae” s.c.
Pan Lothar Dziwoki z zespołem
Pason Adrian – właściciel „SGS SERVICE-Systemy Grzewcze i Sanitarne” Sp. z o.o.
Pater Edward –pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Parzonka Julia – pracownik Gminnego Centrum Kultury w Nędzy
Piątek Ilona
Pisarczyk Anna – wokalistka Zespołu „Pompa Band”
Pisarczyk Piotr – klawisze, wokal Zespołu „Pompa Band”
Pistelok Jerzy – klarnecista i saksofonista zespołu „Bez Nazwy”
Piwowarczyk Beata – uczestniczka programu „Mam talent”
Piwowarczyk Yunonnah – córka Beaty Piwowarczyk, gimnastyczka
Ploch Jan – gitarzysta zespołu „Bez Nazwy”
Ploch-Burda Alicja – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
Pluta Agata – pracownica Biura Doradztwa Podatkowego „Gotax” mgr Piotr Wieder
Pluta Józef – Prezes Raciborskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego
Płachta Leon – skrzypek zespołu „Bez Nazwy”
Płaczek
Pławecki Jarosław – właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Tealko” w Raciborzu
Pochwała Ryszard – Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
Popiel Łapniak Małgorzata – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Raciborzu
Pośpiech Jerzy – Prorektor PWSZ w Raciborzu
Pracownicy Zakładu Produkcyjnego HENKEL Polska Sp. z o.o. w Raciborzu
Procajło Grzegorz – gitary elektryczne, wokal Zespołu „Pompa Band”
Prohaskova Olga – Solistka Teatru Śląskiego w Opawie
Psota Edyta – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Rączka Anna – animator kultury, instruktorka tańca
Reszka Marcel – nauczyciel, dyrygent chóru
Romańczuk Robert – były listonosz Urzędu Pocztowego Racibórz
Różacki Mariusz – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny „RAFAKO” S.A.
Różkowska Agnieszka –była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Rumpel Robert – właściciel firmy „Neomax” s.c. w Raciborzu
Rusin Jakub – instruktor Domu Kultury „Strzecha”
Rychlik Iwona –pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Rytwińska Paulina –była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Setkowicz Barbara – właścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
Setkowicz Elżbieta – współwłaścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
Siedlaczek Henryk – Poseł na Sejm RP
Skowronek Wojciech – płk, Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu
Skrzymowska Elżbieta – pracownik naukowy Arboretum Bramy Morawskiej
Skurk Andrzej – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 7 w Raciborzu
Smal Małgorzata – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Smołka Elżbieta – tancerka Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Solich Bolesław – były pracownik „RAFAKO”
Solisz Monika – pracownik Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
Soroka Marek – właściciel firmy „Rotex” Marek Soroka i Roman Soroka s.c. w Raciborzu
Stasikowska - Woźniak Dorota – inicjator Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”, dziennikarka, autorka książek, Dyrektor Dress of Success Poland
Stępień Sybila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Stobba Marta – była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Straszak Henryk – właściciel firmy „DOMBOD-BIS” Sp. j. w Raciborzu
Straż Graniczna Racibórz
Stuchły Zygfryd – starszy ognomistrz Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu
Sulicz Aleksandra
Supron Andrzej – Mistrz Świata i Europy, Polski zapaśnik, Wicemistrz Olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
Szeja Dominika (Nesajem) -– tancerka grupy tanecznej "Saida Artistic Team"
Szlapański Janusz – właściciel Zakładu Usługowo-Handlowego „JANDIK”
Szpineter Jerzy – współwłaściciel firmy Silvan Spa, były Dyrektor ZEW Racibórz
Szreder Zuzanna – artystka, śpiewaczka
Szulc Adam – menedżer firmy „EL-BIS”
Śląski Uniwersytet III Wieku
Śliwiński Zdzisław – właściciel firmy „WMB Profile Architektoniczne” s.c.
Tański Waldemar – pracownik Urzędu Miasta Oświęcim
Tomaszewska Zuzanna – nauczycielka
Trawiński Remigiusz – właściciel Zakładu Brukarskiego „Bruki Trawiński”
Trzeciakowska Iwona – kierownik Urzędu Miasta Racibórz
Utracki Grzegorz – Wójt Gminy Krzyżanowice
Wacławczyk Dawid – właściciel pubu „Koniec Świata”, Radny Miasta Racibórz, członek Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Wacławiak Wacław – starszy chorąży sztabowy, wokalista Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
Walach Magdalena – aktorka filmowa i teatralna
Walach Zuzanna
Wasilewski Jerzy
Węglarz Jacek – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Budowlane „TELE MAR” Sp. z o.o.
Wiczkowska Małgorzata –pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Widota Tadeusz – perkusista zespołu „Bez Nazwy”
Widota Ryszarda – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
Wieder Jerzy + – wokalista Domu Kultury „Strzecha”
Wieder Piotr – właściciel firmy Doradztwo Podatkowe „Gotax” mgr Piotr Wieder
Wilk Dorota – piłkarka RTP Unia Racibórz
Wiśniewska Katarzyna – Zastępca Prezesa Zarządu PFRON
Wiśniewski Jerzy – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
Witecki Adam - właściciel Zespołu Odlewni "Rafamet"
Wnuk Tadeusz – aktor teatralny, obecnie aktor Teatru im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze
Wojdała Karolina – aktorka
Woźniak Zbigniew – właściciel Pałacu w Wojnowicach
Wrzodak Grzegorz – perkusja Zespołu „Pompa Band”
Wyrzykowski Leszek – były dyrektor II LO
Wystub Janina – Dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury
Wystub Kinga – nauczycielka I LO
Zabrzeska Natalia – plutonowy, wokalistka Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
Zespół Apasjonato
Zespół Folklorystyczny z Raciborza
Zespół PULS z Opawy
Zespół Taneczny SKAZA
Zespół Wokalny Miraż
Ziajka Wojciech – właściciel firmy
Zimny Ewa – Dyrektor Przedszkola Nr 10 w Raciborzu
Zippel Monika – Zespół Babski Kwartet z Raciborza
Zippel Wojciech –pedagog szkolny II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu
Zippel Zygmunt – artysta, wychowawca i nauczyciel Zakładu Poprawczego w Raciborzu
Zisch Patrycja – solistka "Zespołu Bez Nazwy"
Zuwalski Wojciech – były dyrektor Kredyt Banku

Adamek Arkadiusz – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło", tancerz Raciborskiego Centrum Kultury
Antończyk Daria – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie, bramkarz RTP Unii Racibórz i reprezentacji Polski
Baron Janina – była Dyrektor Szkoły Muzycznej w Raciborzu
Bernat Regina – nauczycielka tańca towarzyskiego
Białuska Irena – tłumaczka języka migowego
Biel Stanisław – Prezez Zarządu RIG
Biliński Andrzej – artysta, śpiewak operowy
Biskup Elżbieta – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu
Błońska Agnieszka – artystka, nauczycielka w ZSO w Krzanowicach
Boberek Jarosław – aktor teatralny, filmowy i dubbingowy
Brzozowski Tomasz – wychowawca ds. kulturalno-oświatowych w Zakładzie Karnym w Raciborzu
Bugdol Marek – były Starosta Powiatu Raciborskiego, prof.
Bukartyk Piotr – autor i kompozytor piosenek, artysta kabaretowy, konferansjer
Burek Krzysztof – Wiceprezes Zarządu „RAFAKO” S.A
Bursztyk Hildegarda
Busuleanu Agnieszka – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Ceglarek Anna – pracownica Urzędu Miasta w Raciborzu
Chłapek Bernadetta – przedstawicielka Zarządu Stowarzyszenia Antymobbingowego OSA
Chór I Liceum Ogółnokształcącego w Raciborzu
Chrupajło Jolanta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Chrupajło Krzysztof – Dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Raciborzu
Chucherko Marianna – Dyrektor ING Banku Śląskiego S.A. w Raciborzu
Czerner Joanna – nauczycielka Zakładu Głuchoniemych w Raciborzu
Czerner Marian – były właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
Ćwik Eugeniusz – nauczyciel Szkołu Muzycznej w Raciborzu
Dąbrowski Antoni "Tonik" – franciszkanin, proboszcz parafii p.w. Panny Marii Śnieżnej w Pradze
Depta – tancerz Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Dębina Jerzy – artysta, poeta Raciborskiego Centrum Kultury
Dik Aleksandra - właścicielka firmy "Adventure Media"
Dulian Katarzyna – Mistrzyni Europy i Świata w pływaniu stylem klasycznym
Dziedzic Małgorzata – instruktorka tańca towarzyskiego w Raciborskim Centrum Kultury
Ekiert Katarzyna
Ekiert Tadeusz – Prezes Zarządu firmy „Enra” Sp. z o.o. w Raciborzu
Eko-Okna
Emrich Ernest – Burmistrz Kuźni Raciborskiej
Fita Monika – lekarz weterynarii, Zespół Babski Kwartet z Raciborza
Foryś Zbigniew – multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista zespołu „Zbigniew Foryś Band”
Fulneczek Leonard – Radny Powiatu Raciborskiego, były Wójt Gminy Krzyżanowice
Gamrot Aleksandra – lekarz – Internista
Gamrot Stanisław – lekarz – Chirurg ogólny, ordynator chirurgii
Glinka Janusz – właściciel P.P.H.U. „Mada”
Gładkowska Elżbieta – Dyrektor Żłobka w Raciborzu
Głombik Klaudiusz – właściciel Zakładu Budowlano-Metalowego Klaudiusz Głombik
Gnot Roman – były zastępca Dyrektora Szpitala w Raciborzu
Gotzman-Henrykowska Aneta – pracownica Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Górski Czesław – były kierownik Wydziału SGL Carbon Polska S.A.
Grąziowska Władysława
Grygiel Błażej – redaktor Radia Tok FM
Gruchot Arkadiusz - Prezes Zarządu Wydawnictwa Nowiny Sp. z o.o.
Grupa Taneczna "Tahira" – taniec orientalny
Gumieniak Władysław – Członek Zarządu Powiatu Raciborskiego
Hajduk Adam – Starosta Powiatu Raciborskiego
Handzlik Małgorzata – Poseł do Parlamentu Europejskiego
Herzog Rajmund – naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
Hołek Hania – wokalista Zespołu Wokalnego MIRAŻ
Jacheć Wiesław – właściciel firmy „Carmex Mrówka” Sp. z o.o. w Raciborzu, współwłaściciel Hotelu Racibor
Jagierska Anna – instruktor w Domu Kultury „Strzecha”
Janko Marek – Dyrektor jednego z oddzialów Banku Zachodniego WBK S.A., Dyrektor Handlowy "Melbud" sp.z o.o. m współpraca logistyczna z Firmami Henkel, DHL, Dyrektor Handlowy Firmy "Browar" w Raciborzu
Jankowska- Małecka Justyna – Majsun, instruktorka belly dance w Raciborzu
Janosz Klaudia – członkini Koła Gospodyń Wiejskich w Wojnowicach
Jaroniak Andrzej – gitara elektryczna, kontrabas Zspołu „Pompa Band”
Jedz Tomasz – Tenor Opery Poznańskiej o Łódzkiej
Jemczura Adam – były właściciel firmy „TAK-BUD”
Kaczmarek Lucjan – właściciel firmy Studio Zebrra” G & Kaczmarek s.c. w Raciborzu
Kaczorowska Teresa – Dyrektor Przedszkola Nr 23 w Raciborzu
Kaleta Mariusz – Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku
Kaliniak Bartłomiej – Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kalwala Tadeusz – właściciel firmy „K & K” s.c.
Kasowski Krzysztof – właściciel Zakładu Remontowo-Budowlanego
Kasperska Daria – zawodniczka RTP Unii Racibórz oraz ekstraligi kobiet Pogoń Women Szczecin
Kielar Katarzyna – właścicielka Pośrednictwa Ubezpieczeniowego i Finansowego
Klima Hanna – właścicielka Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
Klima Piotr – właściciel Apteki św. Mikołaja w Raciborzu
Klimczyk Grażyna –farmaceutka Apteki Św. Kosmy i Damiana w Raciborzu
Klimek Dorota – członkini Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Kobyłka Ryszard – właściciel firmy „Argus Doradztwo Gospodarcze”
Koczy Dawid – finalista programu „Jestem Jaki Jestem”, uczestnik programu „Idol”, członek zespołu „Absolut”
Konieczny Arkadiusz – właściciel Centrum Ogrodniczego „Magnolia” w Raciborzu
Konopnicki Stefan – gitarzysta basowy zespołu „Bez Nazwy”
Korzonek Marzena – artystka, sędzia Sądu Rejonowego w Raciborzu
Koterba Barbara – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Kowalczyk Dariusz Wiktor – artysta, były tancerz
Kowalczyk Gabriela – właścicielka firmy „Gabriela” w Raciborzu
Kowalewski Krzysztof – były Wicestarosta Raciborski
Kremer Jolanta – śpiewaczka operowa Gliwickiego Teatru Muzycznego
Kretek Adam – instrumenty dęte Zespołu „Pompa Band”
Kretek Henryk – Dyrektor biura posła do Parlamentu Europejskiego prof.. Jerzego Buzka
Król Halina – Dyrektor Przedszkola Nr 14 w Raciborzu
Krupa - Gawron Aldona – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej „Źródło”
Krzykała Manuela – instruktorka, choregoraf Raciborskiego Centrum Kultury
Krzyszczyk Waldemar – były Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu
Kucznierz Antoni – lider „Grupy Bez Nazwy”
Kuliś Adam – kierownik Urzędu Celnego
Kurpis Marek – Wicestarosta Powiatu Raciborskiego
Kwiatkowska Sabina
Labus Marek – Dyrektor Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Katowicach oraz Dyrektor Zespołu Ochrony Zdrowia Matki Dziecka i Młodzieży w Katowicach
Lech Andrzej – pracownik Zakładu Karnego w Raciborzu
Lenk Mirosław – Prezydent Miasta Racibórz
Leśnik Janusz – lekarz weterynarii
Lewandowska Ewa – Radna Sejmiku Województwa Śląskiego
Lewandowski Janusz – właściciel firmy ,,Staltech Janusz Lewandowski”
Libera Piotr – były nauczyciel I LO, dyrygent chóru
Litwin Kamila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Lorenz Michał – kierownik Zakładu Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Raciborzu
Łaba Bogdan – były Dyrektor Szpitala w Raciborzu
Machalski Franciszek – właściciel firmy
Machnik Jan – właściciel Pracowni Reklam „Retex” s.c.
Madera Piotr – wychowawca Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu
Majnusz Roman – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Majnusz, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej RIG
Malinowski Dariusz – Dyrektor Gimnazjum nr 5 w Raciborzu
Malon Henryk – Zespół Pieśni i Tańca "STRZECHA"
Małek Bogusława – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 13 w Raciborzu
Marcal Franciszek – pracownik Kuratorium Oświaty Rybnik, były Wójt Gminy Nędza
Markowiak Adam – były Prezydent Miasta Racibórz
Materzok Aleksandra –tancerka Zespołu Tańców Ludowych Mniejszości Niemieckiej Tworkauer Eiche
Matuszewski Roman – właściciel prywatnej firmy
Majzik Krystyna –działaczka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bolesławiu
Mazur Dominika –właścicielka firmy Jamaica Hair Stylist w Krowiarkach
Menet Tadeusz – były dyrektor Banku Śląskiego
Michalewski Paweł – Dyrektor eksportu firmy „Rafamet” S.A.
Migała Jan – artysta operowy – Opera Krakowska
Migocki Konrad – właściciel Przedsiębiorstwa Usługowego „Juka” s.c.
Mikołajczyk Danuta
Miodek Jan – profesor, polski językoznawca
Modrzejewska Joanna
Nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu
Nawrat Katarzyna – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Raciborzu
Niedźwiecki Marek – Polskie Radio Program Trzeci, Radiowa Lista Przebojów
Niżborski Janusz – pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu
Nowak Roman – Dyrektor SGL CARBON Polska S.A., Przewodniczący Rady Nadzorczej RIG
Nowakowska Sylwia – nauczycielka, studentka
Oortmanns Herbert – właściciel firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
Oortmans Zuzanna – właścicielka firmy Aquisgranit Polska w Kornicach
Orłoś Maciej – aktor, konferansjer, dziennikarz TVP
Orłowska Aleksandra – instruktorka tańca, nauczycielka
Orłowska Ewa – choreograf, nauczyciel Szkoły Specjalnej
Ostrowicz Witold – lekarz medycyny, specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Owsiak Aleksandra
Pala Tomasz – informatyk, projektant w firmie G&G Kolasa
Paliga Janusz – właściciel Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pro Feminae” s.c.
Pan Lothar Dziwoki z zespołem
Pason Adrian – właściciel „SGS SERVICE-Systemy Grzewcze i Sanitarne” Sp. z o.o.
Pater Edward –pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Parzonka Julia – pracownik Gminnego Centrum Kultury w Nędzy
Piątek Ilona
Pisarczyk Anna – wokalistka Zespołu „Pompa Band”
Pisarczyk Piotr – klawisze, wokal Zespołu „Pompa Band”
Pistelok Jerzy – klarnecista i saksofonista zespołu „Bez Nazwy”
Piwowarczyk Beata – uczestniczka programu „Mam talent”
Piwowarczyk Yunonnah – córka Beaty Piwowarczyk, gimnastyczka
Ploch Jan – gitarzysta zespołu „Bez Nazwy”
Ploch-Burda Alicja – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
Pluta Agata – pracownica Biura Doradztwa Podatkowego „Gotax” mgr Piotr Wieder
Pluta Józef – Prezes Raciborskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego
Płachta Leon – skrzypek zespołu „Bez Nazwy”
Płaczek
Pławecki Jarosław – właściciel Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego „Tealko” w Raciborzu
Pochwała Ryszard – Prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego „BUDINWEST” Sp. z o.o. w Raciborzu
Popiel Łapniak Małgorzata – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Raciborzu
Pośpiech Jerzy – Prorektor PWSZ w Raciborzu
Pracownicy Zakładu Produkcyjnego HENKEL Polska Sp. z o.o. w Raciborzu
Procajło Grzegorz – gitary elektryczne, wokal Zespołu „Pompa Band”
Prohaskova Olga – Solistka Teatru Śląskiego w Opawie
Psota Edyta – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Rączka Anna – animator kultury, instruktorka tańca
Reszka Marcel – nauczyciel, dyrygent chóru
Romańczuk Robert – były listonosz Urzędu Pocztowego Racibórz
Różacki Mariusz – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny „RAFAKO” S.A.
Różkowska Agnieszka –była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Rumpel Robert – właściciel firmy „Neomax” s.c. w Raciborzu
Rusin Jakub – instruktor Domu Kultury „Strzecha”
Rychlik Iwona –pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Rytwińska Paulina –była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Setkowicz Barbara – właścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
Setkowicz Elżbieta – współwłaścicielka Hurtowni Elektrycznej „EL-BIS” w Raciborzu
Siedlaczek Henryk – Poseł na Sejm RP
Skowronek Wojciech – płk, Komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu
Skrzymowska Elżbieta – pracownik naukowy Arboretum Bramy Morawskiej
Skurk Andrzej – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 7 w Raciborzu
Smal Małgorzata – pracownik Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Smołka Elżbieta – tancerka Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło"
Solich Bolesław – były pracownik „RAFAKO”
Solisz Monika – pracownik Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
Soroka Marek – właściciel firmy „Rotex” Marek Soroka i Roman Soroka s.c. w Raciborzu
Stasikowska - Woźniak Dorota – inicjator Koncertu Charytatywnego „Gwiazdka Serc”, dziennikarka, autorka książek, Dyrektor Dress of Success Poland
Stępień Sybila – pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Stobba Marta – była zawodniczka RTP Unia Racibórz
Straszak Henryk – właściciel firmy „DOMBOD-BIS” Sp. j. w Raciborzu
Straż Graniczna Racibórz
Stuchły Zygfryd – starszy ognomistrz Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu
Sulicz Aleksandra
Supron Andrzej – Mistrz Świata i Europy, Polski zapaśnik, Wicemistrz Olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy
Szeja Dominika (Nesajem) -– tancerka grupy tanecznej "Saida Artistic Team"
Szlapański Janusz – właściciel Zakładu Usługowo-Handlowego „JANDIK”
Szpineter Jerzy – współwłaściciel firmy Silvan Spa, były Dyrektor ZEW Racibórz
Szreder Zuzanna – artystka, śpiewaczka
Szulc Adam – menedżer firmy „EL-BIS”
Śląski Uniwersytet III Wieku
Śliwiński Zdzisław – właściciel firmy „WMB Profile Architektoniczne” s.c.
Tański Waldemar – pracownik Urzędu Miasta Oświęcim
Tomaszewska Zuzanna – nauczycielka
Trawiński Remigiusz – właściciel Zakładu Brukarskiego „Bruki Trawiński”
Trzeciakowska Iwona – kierownik Urzędu Miasta Racibórz
Utracki Grzegorz – Wójt Gminy Krzyżanowice
Wacławczyk Dawid – właściciel pubu „Koniec Świata”, Radny Miasta Racibórz, członek Raciborskiego Stowarzyszenia Samorządowego „Nasze Miasto”
Wacławiak Wacław – starszy chorąży sztabowy, wokalista Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
Walach Magdalena – aktorka filmowa i teatralna
Walach Zuzanna
Wasilewski Jerzy
Węglarz Jacek – właściciel firmy Przedsiębiorstwo Budowlane „TELE MAR” Sp. z o.o.
Wiczkowska Małgorzata –pracownik Urzędu Skarbowego w Raciborzu
Widota Tadeusz – perkusista zespołu „Bez Nazwy”
Widota Ryszarda – wokalistka zespołu „Bez Nazwy”
Wieder Jerzy + – wokalista Domu Kultury „Strzecha”
Wieder Piotr – właściciel firmy Doradztwo Podatkowe „Gotax” mgr Piotr Wieder
Wilk Dorota – piłkarka RTP Unia Racibórz
Wiśniewska Katarzyna – Zastępca Prezesa Zarządu PFRON
Wiśniewski Jerzy – Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” w Raciborzu
Witecki Adam - właściciel Zespołu Odlewni "Rafamet"
Wnuk Tadeusz – aktor teatralny, obecnie aktor Teatru im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze
Wojdała Karolina – aktorka
Woźniak Zbigniew – właściciel pałacu i firmy Pałac w Wojnowicach
Wrzodak Grzegorz – perkusja Zespołu „Pompa Band”
Wyrzykowski Leszek – były dyrektor II LO
Wystub Janina – Dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury
Wystub Kinga – nauczycielka I LO
Zabrzeska Natalia – plutonowy, wokalistka Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza
Zespół Apasjonato
Zespół Folklorystyczny z Raciborza
Zespół PULS z Opawy
Zespół Taneczny SKAZA
Zespół Wokalny Miraż
Ziajka Wojciech – właściciel firmy
Zimny Ewa – Dyrektor Przedszkola Nr 10 w Raciborzu
Zippel Monika – Zespół Babski Kwartet z Raciborza
Zippel Wojciech –pedagog szkolny II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu
Zippel Zygmunt – artysta, wychowawca i nauczyciel Zakładu Poprawczego w Raciborzu
Zisch Patrycja – solistka "Zespołu Bez Nazwy"
Zuwalski Wojciech – były dyrektor Kredyt Banku

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: