Informator użyteczny
Raciborska Strefa Gospodarcza

Zamówienia publiczne wszczęte publikowane przez Urząd Miasta Racibórz

Kryteria:

1) poniżej wartości 14.000 EUR

2) powyżej wartości 14.000 EUR

3) poniżej wartości 30.000 EUR

4) powyżej wartości 30.000 EUR

Wszelkie informacje i dokumenty dotyczące zamówień publicznych można znaleźć na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Racibórz pod linkiem www.bipraciborz.pl w górnym pasku Zamówienia Publiczne bądź w zakładce Rejestry i podzakładce Zamówienia publiczne.

Osoby zainteresowane wykazem lokali do wynajęcia lub rejestrem przetargów nieruchomości wszystkie informacje mogą uzyskać również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Racibórz pod linkiem www.bipraciborz.pl w zakładce Rejestry i podzakładce Wykaz lokali do wynajęcia lub Rejestr przetargów nieruchomości.


RAFAKO S.A. zaprasza do współpracy przedsiębiorstwa dostarczające towary i świadczące usługi związane z profilem swojej działalności za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej.

Platforma zakupowa to nowoczesnym narzędzie ozwalające na zapoznanie się z zapytaniami ofertowymi, składanie ofert handlowych oraz udział w aukcjach elektronicznych.

Naszych obecnych i przyszłych potencjalnych dostawców zapraszamy do rejestracji na stronie www.rafako.logintrade.net/rejestracja


Urząd Miasta Wodzisław Śląski informuje o trwającej procedurze przetargowej na sprzedaż uzbrojonego terenu inwestycyjnego pod działalność usługową (0,1258 ha) w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej.

Informacje na temat przetargu dostępne są pod adresem http://wodzislaw-slaski.pl/kokoszycka-iv-teren-inwestycyjny/

Załączniki do pobrania pod linkiem http://gmwodzislawsl.peup.pl/eurzad.seam?cid=27590


Urząd Miasta Wodzisław Śląski:

1) wykaz zamówień publicznych,

2) wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży,

3) wykaz nieruchomości przeznaczonych do wydzierżawienia lub najmu.

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: