Aktualności
Izby gospodarcze pracują nad wspieraniem swych członków
04 lipca 2016 / dodane przez: simona
Izby gospodarcze pracują nad wspieraniem swych członków
        Podczas spotkania ŚPG dzielono się  pomysłami które mają na celu wsparcie członów izb gospodarczych oraz zachęcenie nowych przedsiębiorców do wstępowania w ich szeregi.

        Śląskie Partnerstwo Gospodarcze, do którego należy Raciborska Izba Gospodarcza, Cech Rzemiosł w Raciborzu oraz izby Wodzisławia, Radlina, Żor, na roboczym spotkaniu w dniu 28 czerwca omawiało działania, które kierowane są do  własnych członków w ramach wsparcia przedsiębiorców. Na spotkaniu obecny był senator Adam Gawęda.

        Cykliczne spotkanie miało na celu omówienie działań partnerów porozumienia na III i IV kwartał 2016 roku. W programie znalazło się krótkie omówienie kolejnej edycji konkursu dla młodzieży Młody Lider Biznesu 2016, który w  tym roku organizowany jest we współpracy z GWSH w Katowicach. 
czytaj więcej »
23 sierpnia 2013 / dodane przez: admin
W Wodzisławiu dyskutowali o biznesie

20 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego. Poruszano tematy ważne z punktu widzenia biznesu lokalnego oraz regionalnego. Spotkanie odbyło się na wodzisławskim Balatonie, a udział w nim wzięli przedstawiciele mi.in. cechów i izb gospodarczych z naszego regionu. Gościem specjalnym tej odsłony ŚPG była Pani Anna Kańska - Górniak, koordynator Klubu Przedsiębiorcy w Zamku Cieszyn.

czytaj więcej »
25 kwietnia 2013 / dodane przez: admin
Firma Przyjazna Mieszkańcom - głosowanie

Druga edycja Konkursu dla Mieszkańców!

Chcesz wyróżnić firmę, która, Twoim zdaniem, zasługuje na tytuł „Firma Przyjazna Mieszkańcom” a tym samym wygrać jedną z atrakcyjnych nagród? Weź udział w Konkursie! Wypełnij do dnia 17 maja 2013 r. kartę do głosowania.

czytaj więcej »
02 kwietnia 2013 / dodane przez: admin
Druga edycja Konkursu dla Mieszkańców

Chcesz wyróżnić firmę, która, Twoim zdaniem, zasługuje na tytuł „Firma Przyjazna Mieszkańcom”? Weź udział w Konkursie! Wypełnij do dnia 05 kwietnia 2013 r. formularz zgłoszeniowy.

Chcesz sam wygrać jedną z atrakcyjnych nagród? Zagłosuj na jedną z firm w kolejnym etapie.

czytaj więcej »
06 grudnia 2012 / dodane przez: admin
Konferencja ŚPG - "Wybrałem zawód - a gdzie praca"

Uprzejmie informujemy, że Konferencja Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego "Wybrałem zawód - a gdzie praca", która odbywała się w dniu 26.11.2012 r. w Żorach została zakończona sukcesem.

Mamy nadzieję, że udział tak licznego grona uczestników zwiększy atrakcyjność kształcenia zawodowego w naszym kraju.

W zakładce "Galeria" naszej strony internetowej zamieszczamy relację zdjęciową ww. Konferencji.

czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: