Gwiazdki Serc nie będzie
Gwiazdki Serc nie będzie
Gwiazdka Serc, organizowana przez Raciborską Izbę Gospodarczą w tym roku…
czytaj więcej »
Grupowe zakupy energii elektrycznej
Grupowe zakupy energii elektrycznej
Firmy zainteresowane grupowym zakupem energii elektryczne proszone są o wypełnienie…
czytaj więcej »
Pięniądze trafiły do potrzebujących
Pięniądze trafiły do potrzebujących
Akty przekazania środków zebranych podczas XIX Edycji Gwiazdki Serc trafiły…
czytaj więcej »
Informacje bieżące
„Gwiazdki Serc nie będzie - Przerwana tradycja raciborskiego koncertu”
23 listopada 2020 / dodane przez: ewelina
„Gwiazdki Serc nie będzie - Przerwana tradycja raciborskiego koncertu”

Gwiazdka Serc, organizowana przez Raciborską Izbę Gospodarczą w tym roku przerywa swoją doroczną tradycję. Koncert został odwołany ze względu na sytuację w kraju. XX jubileuszowa edycja zostaje przeniesiona na grudzień 2021.

 Gwiazdka Serc to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz raciborskich imprez. Zyskało rzesze wiernych sympatyków, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród występujących i niesie realną pomoc potrzebującym.

Przez 19 edycji koncertu udało się zebrać ponad pół miliona złotych. Na scenie Raciborskiego Centrum Kultury (a wcześniej Domu Kultury Strzecha) można było zobaczyć znane osobistości z życia społecznego, przedstawicieli raciborskich przedsiębiorstw, polskie i zagraniczne zespoły taneczne i wokalne.

 Tegoroczna jesień pierwszy raz od 19 lat, nie obfituje w informacje prasowe, w Raciborskiej Izbie nie trwają spotkania organizacyjne, a na słupach próżno szukać plakatów wydarzenia. Sytuacja związana z pandemią pokrzyżowała wiele planów, zostało odwołanych wiele koncertów i imprez.

 - Każdy rozumie zaistniałe okoliczności, ale nie da się ukryć rozczarowania. Jesień była zawsze czasem wytężonej pracy nad koncertem, czasem spotkań, rozmów, dogrywania spraw organizacyjnych. Było bardzo wiele pracy, często do późnych godzin wieczornych, ale nikt nie narzekał. Teraz za to narzekamy, że tego nie ma – mówi Tadeusz Ekiert, Prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Choć fizycznie koncert się nie odbędzie, konto do wpłat jest cały czas aktywne, a zebrane środki zostaną przekazane potrzebującym.

Dane wpłat tutaj:

http://www.rig-raciborz.pl/site/index/45-programy/10-gwiazdka-serc/116-konto-bankowe.html

 - W tym roku prawdopodobnie nie uzbieramy tyle, ile w latach poprzednich. Sytuacja związana z pandemią postawiła wszystkich w trudnej sytuacji finansowej. Zarówno firmy i instytucje, które od lat zasilały konto Gwiazdki wpłatami, jak i osoby prywatne, które kupowały bilety-cegiełki.

Mimo wszystko, mamy nadzieję, że raciborska społeczność nie zapomni o Gwiazdce Serc. Każdy może dorzucić swoją cegiełkę, dokonując wpłaty na konto – podkreśla Tadeusz Ekiert.

 XX edycja Gwiazdki Serc planowana jest na Grudzień 2021 roku. Organizatorzy od dawna mają już koncepcję tego jubileuszowego wydarzenia, zapewniają, że nie zabraknie niespodzianek i już teraz zachęcają do wzięciu udziału w wydarzeniu.

Więcej informacji związanych z koncertem można znaleźć na oficjalnym Fanpage w portalu facebook.

https://www.facebook.com/GwiazdkaSerc

 

czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email:
 
19 listopada 2020 / dodane przez: ewelina
Zmiany w funkcjonowaniu biura RIG

Szanowni Państwo!

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 23 listopada 2020 r. do odwołania,  biuro RIG przechodzi na system pracy zdalnej.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego: 531 496 163 lub mailowego: rig@rig-raciborz.pl.

 

Za utrudnienia przepraszamy!

czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email:
 
„Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Kolejny projekt Nowin!
04 listopada 2020 / dodane przez: ewelina
„Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Kolejny projekt Nowin!

Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych miesięczników - Magazyn Rybnicki, Nowiny Żorskie i Nowiny Jastrzębskie oraz regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl, realizuje pierwszą edycję regionalnego społecznego projektu medialnego pn.: „Kupuję-Smakuję. Wybieram polskie produkty”. Zapraszamy do współpracy lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich producentów polskiej żywności!

Więcej: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html

 

czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email:
 
PKO Bank Polski Spółka AkcyjnaŚląskie Partnerstwo GospodarczeFilar Ziemi Raciborskiej
Członkowie Raciborskiej Izby Gospodarczej
więcej »
MajnuszRAFAKOmBankWMBSGL CARBONMuzeum HorroruPałac WojnowiceSOFT-ibraciborz.com.plGazeta InformatorBruki TrawińskiRPIRametaROTEXAdmar - Inter CarsNexansEnsolJANDIKArmex AutomatykaWódki RaciborskieAdventure MediaBank SpółdzielczyAIMMSEvegsBank Zachodni WBK S.A.EL-BISCarbo-Graf,,ZOO-MAR"MAX s.j. MajchrzakHERMON Muzia Spółka JawnaAM ENVIROPiwiarnia WARKARestrauracja OkinawaBMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.