Aktualności
Konkurs plastyczny „Gwiazdka jak z bajki” – ostatnie dni na składanie prac
03 grudnia 2019 / dodane przez: agata
Konkurs plastyczny „Gwiazdka jak z bajki” – ostatnie dni na składanie prac

Gwiazdka serc już w 13 grudnia na deskach Raciborskiego Centrum Kultury, ale tylko do najbliższego piątku, 6 grudnia, można składać prace na konkurs plastyczny towarzyszący wydarzeniu. Raciborska Izba Gospodarcza zachęca uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i placówek, do wykorzystania najbliższych dni na stworzenie niepowtarzalnych prac łączących w sobie elementy bajek i świąt. Jury przewiduje aż 6 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody czekają!

czytaj więcej »
Gwiazdka jak z bajki- dołącz i pomóż
13 listopada 2019 / dodane przez: agata
Gwiazdka jak z bajki- dołącz i pomóż

Szanowni Państwo,

zbliża się kolejna edycja koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc, trwają intensywne przygotowania do 19 edycji wydarzenia, które na stałe wpisało się już w kalendarz raciborskich imprez.

czytaj więcej »
16 maja 2017 / dodane przez: simona
Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski zaprasza na Kuglarz After Party

Członkowie Wodzisławskiej Izby Gospodarczej prowadzący lokale gastronomiczne na Starym Mieście zapraszają na wspólną imprezę Kuglarz After Party od 26-28 maja 2017 serwują specjalne dania oraz muzykę na zewnątrz.W każdym lokalu składasz dowolne zamówienie i otrzymujesz pieczątkę na dostępnych tam ulotkach. Po zgromadzeniu wszystkich 8 pieczątek wpisujesz numer telefonu na ulotce i pozostawiasz w dowolnym naszym lokalu

Zapraszamy do wspólnej zabawy  https://www.facebook.com/events/277156752694329/

czytaj więcej »
28 kwietnia 2017 / dodane przez: simona
Młodzieżowy Lider Biznesu 2017 to Paweł Plottek z ZSO nr 1 w Raciborzu! Gratulujemy!
Finał konkursu Młodziezowy Lider Biznesu odbył się 27 kwietnia 2017r. o godzinie 10:00 w Auli II Wydziału Zamiejscowego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, tj. ul. Boryńska 2, 44-240 Żory. Finał składał z 2 części:prezentacji projektu oraz odpowiedzi na 3 pytania z zakresu zagadnień konkursowych.
Paweł Plottek z klasy 2 AM z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu zajął I miejsce w konkursie. Głównymi nagrodami dla zwycięzcy są: miesięczny płatny staż w wybranej przez siebie firmie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, wyjazd do Europarlamentu na zaproszenie prof. Jerzego Buzka oraz stypendium na rok bezpłatnych studiów w GWSH w Katowicach. Kacper Kordek z klasy 1BM również z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu również uczestniczył w ścisłym finałe i zajął VII miejsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesu Pawłowi i Kacprowi oraz opiekunowi p. Małgorzacie Sokołowskiej.
czytaj więcej »
19 marca 2015 / dodane przez: kamila
Rozdysponowano fundusze z XIV edycji Gwiazdki Serc

W dniu 17.03.2015 r. o godz. 13.30 w Hotelu Racibor odbyło się uroczyste spotkanie, na którym przekazano środki zebrane z XIV edycji Koncertu Charytatywnego "Gwiazdka Serc".

Na spotkaniu były obecne osoby, które otrzymały pomoc finansową oraz przedstawiciele firm i urzędów, które wsparły Koncert.

czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: