Aktualności
Akty przekazania środków na rehabilitację trafiły do potrzebujących.
05 czerwca 2020 / dodane przez: ewelina
Akty przekazania środków na rehabilitację trafiły do potrzebujących.

Suma pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów podczas XIX Edycji Koncertu Charytatywnego GWIAZDKA SERC to ponad 30 000 zł.

Środki te zostały rozdysponowane na rehabilitację dla 26 dzieci z powiatu raciborskiego, dofinansowanie obozów rehabilitacyjnych oraz sprzętów do rehabilitacji dla uczniów i podopiecznych raciborskich szkół i stowarzyszeń oraz na stypendia za dobre wyniki w nauce dla 15 uczniów raciborskich szkół średnich.

Akty przekazania środków zostały przesłane do potrzebujących.

Zarząd Raciborskiej Izby Gospodarczej serdecznie dziękuje sponsorom oraz osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji XIX Edycji Gwiazdki Serc .

czytaj więcej »
Konkurs plastyczny „Gwiazdka jak z bajki” – ostatnie dni na składanie prac
03 grudnia 2019 / dodane przez: agata
Konkurs plastyczny „Gwiazdka jak z bajki” – ostatnie dni na składanie prac

Gwiazdka serc już w 13 grudnia na deskach Raciborskiego Centrum Kultury, ale tylko do najbliższego piątku, 6 grudnia, można składać prace na konkurs plastyczny towarzyszący wydarzeniu. Raciborska Izba Gospodarcza zachęca uczniów klas 4-8 szkół podstawowych i placówek, do wykorzystania najbliższych dni na stworzenie niepowtarzalnych prac łączących w sobie elementy bajek i świąt. Jury przewiduje aż 6 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody czekają!

czytaj więcej »
Gwiazdka jak z bajki- dołącz i pomóż
13 listopada 2019 / dodane przez: agata
Gwiazdka jak z bajki- dołącz i pomóż

Szanowni Państwo,

zbliża się kolejna edycja koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc, trwają intensywne przygotowania do 19 edycji wydarzenia, które na stałe wpisało się już w kalendarz raciborskich imprez.

czytaj więcej »
16 maja 2017 / dodane przez: simona
Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski zaprasza na Kuglarz After Party

Członkowie Wodzisławskiej Izby Gospodarczej prowadzący lokale gastronomiczne na Starym Mieście zapraszają na wspólną imprezę Kuglarz After Party od 26-28 maja 2017 serwują specjalne dania oraz muzykę na zewnątrz.W każdym lokalu składasz dowolne zamówienie i otrzymujesz pieczątkę na dostępnych tam ulotkach. Po zgromadzeniu wszystkich 8 pieczątek wpisujesz numer telefonu na ulotce i pozostawiasz w dowolnym naszym lokalu

Zapraszamy do wspólnej zabawy  https://www.facebook.com/events/277156752694329/

czytaj więcej »
28 kwietnia 2017 / dodane przez: simona
Młodzieżowy Lider Biznesu 2017 to Paweł Plottek z ZSO nr 1 w Raciborzu! Gratulujemy!
Finał konkursu Młodziezowy Lider Biznesu odbył się 27 kwietnia 2017r. o godzinie 10:00 w Auli II Wydziału Zamiejscowego Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, tj. ul. Boryńska 2, 44-240 Żory. Finał składał z 2 części:prezentacji projektu oraz odpowiedzi na 3 pytania z zakresu zagadnień konkursowych.
Paweł Plottek z klasy 2 AM z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu zajął I miejsce w konkursie. Głównymi nagrodami dla zwycięzcy są: miesięczny płatny staż w wybranej przez siebie firmie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, wyjazd do Europarlamentu na zaproszenie prof. Jerzego Buzka oraz stypendium na rok bezpłatnych studiów w GWSH w Katowicach. Kacper Kordek z klasy 1BM również z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu również uczestniczył w ścisłym finałe i zajął VII miejsce.
Serdecznie gratulujemy sukcesu Pawłowi i Kacprowi oraz opiekunowi p. Małgorzacie Sokołowskiej.
czytaj więcej »
X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: