Aktualności
Podsumowanie grupowego zakupu energii elektrycznej w Raciborskiej Izbie Gospodarczej
Podsumowanie grupowego zakupu energii elektrycznej w Raciborskiej Izbie Gospodarczej

Po raz trzeci została podpisana umowa na dostawę energii elektrycznej w ramach grupowych zakupów energii. W inicjatywie wzięło udział dwa razy więcej przedsiębiorstw niż w roku ubiegłym. Grupowy zakup energii elektrycznej jest jedną z form wsparcia firm, będących członkami Raciborskiej Izby Gospodarczej. 

W Raciborskiej Izbie Gospodarczej zakończono grupowy zakup energii elektrycznej na rok 2018. Uzyskana cena jest niższa niż w 2017 r., co jest dużym osiągnięciem. - W ostatnim czasie, przy grupowych zakupach energii raciborskie przedsiębiorstwa uzyskały setki tysięcy złotych oszczędności. Należy podkreślić, że w bieżącym roku, firmy, które wzięły udział w grupowym zakupie energii elektrycznej mają najlepszą cenę na tę usługę nie tylko w Raciborzu, ale i w okolicach - mówi Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Na przyszły rok, Zarząd RIG planuje już kolejny przetarg na tę usługę.
- Już dziś zapraszamy do kontaktu z RIG firmy, które chcą podpisać tego typu umowy - dodał na koniec prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Warto wiedzieć, że nie jest to jedyne tego typu działanie Raciborskiej Izby Gospodarczej zrzeszającej przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą. RIG organizuje również grupowe zakupy na dostawę gazu.

 

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: