Programy
W Wodzisławiu dyskutowali o biznesie

20 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie Śląskiego Partnerstwa Gospodarczego. Poruszano tematy ważne z punktu widzenia biznesu lokalnego oraz regionalnego. Spotkanie odbyło się na wodzisławskim Balatonie, a udział w nim wzięli przedstawiciele mi.in. cechów i izb gospodarczych z naszego regionu. Gościem specjalnym tej odsłony ŚPG była Pani Anna Kańska - Górniak, koordynator Klubu Przedsiębiorcy w Zamku Cieszyn.

Na spotkaniu omówiono temat V Pikniku Przedsiębiorczości organizowanego przez wodzisławski cech, na który serdecznie wszystkich zapraszamy. Rozmawiano też o rozszerzeniu idei konkursu Młodzieżowy Lider Przedsiębiorczości organizowanego przez Żorską Izbę Gospodarczą. Zakłada się zorganizowanie tego konkursu na terenie Żor, Wodzisławia Śląskiego, Radlina i Raciborza.

Ciekawostką było też wspomnienie o idei klastrowej, która być może zostanie zainicjowana w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie zakończyła krótka prezentacja Młodzi - IG, zespołu eksperckiego Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do uczestnictwa w Śląskim Partnerstwie Gospodarczym. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod adresem internetowym http://www.zorig.zory.pl/index.php/pl/strona-glowna-spg/informacje-o-spg

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: