Aktualności
Uzyskaj dotację z Unii Europejskiej

Szanowni Członkowie Raciborskiej Izby Gospodarczej,

Po dłuższej przerwie wraca oferta dotacyjna dla przedsiębiorców. Już 19 kwietnia o nowych funduszach unijnych opowiedzą doradcy biznesowi Wojciech Połap i Sebastian Garbacz. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej. Początek o 8:30.

Plan spotkania | 19 kwietnia 2024 r.8:30-9:00 | Rejestracja i powitanie uczestników;9:00-9:40 | Dotacje na tworzenie miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych;9:40-9:55 | Rozwijanie i wzmacnianie zdolności badawczych i innowacyjnych oraz wykorzystywanie zaawansowanych technologii;9:55-10:10 | Wsparcie finansowe dla branży gastronomicznej, hotelarskiej, cateringowej i kulturalnej w ramach KPO;10:10-10:20 | Wdrożenie innowacji technologicznych w zakresie wykorzystania narzędzi ICT wraz z zakupem środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz przeszkoleniem;10:20-10:45 | Pytania uczestników oraz zakończenie spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne. Jego organizatorami są Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Raciborska Izba Gospodarcza. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować za pomocą formularza zgłoszeniowego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

https://app.evenea.pl/event/fundusze-2024/

fundusze_rig_19_kwietnia

BIO prelegentówSebastian Garbacz - doradca biznesowy, konsultant modeli biznesowych, specjalista ds. tworzenia projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych związany z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Wspiera przedsiębiorców w zakresie uruchomienie i rozwoju działalności gospodarczej. Doradca Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.Wojciech Połap - doświadczony trener i doradca biznesowy. Obecnie pracuje w firmie consultingowej. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz opracowywania wniosków o dotacje unijne, ministerialne i urzędów pracy. 

Uzyskaj dotację z Unii Europejskiej data: 19 kwietnia 2024 r. | godz.: 8:30-10:45miejsce: Raciborska Izba Gospodarcza (ul. Batorego 7, Racibórz)organizatorzy: Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS oraz Raciborska Izba Gospodarcza

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: