Aktualności
„Pokaż się Gwiazdko – czyli akcja specjalna na Fanpage’u Gwiazdki Serc”
„Pokaż się Gwiazdko – czyli akcja specjalna na Fanpage’u Gwiazdki Serc”

XX edycja dorocznego, charytatywnego koncertu Gwiazdka Serc została odwołana ze względów epidemiologicznych. Przerwana tradycja, nie oznacza jednak przerwania prac związanych z planowanym na 2021 koncertem jubileuszowym. Ponadto, dla fanów wydarzenia i artystów, którzy chcieliby zaprezentować swoje talenty, organizatorzy wydarzenia, we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury, przygotowali akcję specjalną w portalu Facebook.

 

Rok 2020 miał być rokiem Jubileuszowego Koncertu Gwiazdka Serc, który organizowany jest przez Raciborską Izbę Gospodarczą. Ze względów epidemiologicznych, koncert się nie odbędzie.

Jak przyznają członkowie zespołu ds. organizacji Gwiazdki, z decyzją o odwołaniu wydarzenia, czekali bardzo długo. Wierzyli, że sytuacja poprawi się na tyle, aby koncert odbył się zgodnie z planem. Kiedy ostatecznie cała Polska stała się czerwoną strefą, było już jasne, że XX edycję należy odwołać .

W związku z tym, Raciborska Izba Gospodarcza i Młodzieżowy Dom Kultury, wymyślili mini alternatywę koncertu, akcję pt „Pokaż się Gwiazdko”, która pozwoli podtrzymać ideę dorocznego koncertu.

- Jesteśmy zawsze na tak, jeśli chodzi o Gwiazdkę Serc. Chętnie wspieramy Raciborską Izbę Gospodarczą w tym przedsięwzięciu i cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować i dokładać wspólnych starań, aby Idea Gwiazdki nie została zapomniana – mówi Agnieszka Busuleanu-JaksikDyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Organizatorzy podkreślają, że w akcji może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Śpiew, taniec, wiersze i inne talenty – wszystkie formy są akceptowane, a zdjęcia, czy nagrania, można przesyłać na dedykowany akcji adres mailowy pokazsiegwiazdko@gmail.com.

- Jest to nowa forma, dotąd nierealizowana, jeśli chodzi o Gwiazdkę Serc. Mamy nadzieję, że spotka się pozytywnym odzewem, nie tylko samych artystów, ale również wiernych fanów wydarzenia, którzy w tym roku nie obejrzą koncertu na żywo. Być może będziemy nawet kontynuować ją w kolejnych latach.dodaje Tadeusz Ekiert, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Więcej szczegółów na www.facebook.com/GwiazdkaSerc

Pliki do pobrania:

Regulamin akcji

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: