Aktualności
Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?
Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm?

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm i z programu Czyste Powietrze?

Jak uzyskać wsparcie finansowe na prowadzenie lub rozwój działalności gospodarczej?

Program „Czyste Powietrze” tylko dla osób fizycznych? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy i gdzie można składać wnioski?

 

 

Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy i osoby fizyczne będą mogły usłyszeć odpowiedzi podczas spotkań organizowanych przez Raciborską Izbę Gospodarczą.

 - Pierwszy cykl konsultacji dla przedsiębiorców już za nami. Cieszył się dużym zainteresowaniem, a nawet zawarciem kilku umów, więc postanowiliśmy kontynuować cykl. Co więcej, poszerzyć o konsultacje dla właścicieli domków jednorodzinnych, których interesuje program „Czyste Powietrze” - zachęcają do udziału przedstawiciele Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Podczas spotkań, eksperci przedstawią przedsiębiorcom i osobom fizycznym możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm pozyskania środków zewnętrznych na założenie oraz rozwój działalności. Udzielą informacji na temat programu „Czyste Powietrze”. Możliwości jest wiele, trzeba tylko wiedzieć, w które drzwi zapukać, a tu już rola prowadzących cykl porad. Konsultacje odbędą się bezpłatne i przeprowadzane indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej rig@rig-raciborz.pl.

Spotkania odbywać się będą w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Stefana Batorego 7 w Raciborzu.

 

Źródło zdjęcia: pixabay.com

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: