Aktualności
Uroczyste przekazanie środków z Gwiazdki Serc
Uroczyste przekazanie środków z Gwiazdki Serc

W środę, 3 kwietnia w Restauracji Raciborska, odbyło się uroczyste rozdysponowanie środków zebranych podczas ostatniej edycji Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc. Suma pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów oraz aukcji charytatywnej to 27 280 zł. Pieniądze te trafią do potrzebujących dzieci powiatu raciborskiego.

 

 

 

Zebrana kwota 27 280 zł to prawie 3 tys. zł więcej niż podczas poprzedniej edycji wydarzenia. W tym roku na widowni koncertu zasiadło 300 osób. Na scenie zaprezentowało się 23 wykonawców, zespołów i duetów. Tradycyjnie wystąpiły osoby znane z życia publicznego, przedstawiciele świata biznesu, kultury, lokalnej polityki oraz zaproszeni goście. Wszyscy spotkali się na scenie podczas wielkiego finału.

 

Co roku Gwiazdka Serc ma wydźwięk charytatywny, bo zebrane pieniądze przekazywane są na ważne społeczne inicjatywy. Podobnie stało się i tym razem. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację i dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci, sprzęt rehabilitacyjny oraz stypendia dla uczniów.

 

Przez osiemnaście lat Gwiazdkę obejrzało ponad 10 000 tys. widzów. Z biletów wstępu, licytacji i datków ludzi szczodrych zebrano ponad 527 tys. zł. Na scenie do tej pory pojawiło się blisko 2000 wykonawców.

 

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: