O RIG
Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe KOLTECH Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją obrabiarek specjalnych oraz urządzeń wykorzystywanych głównie do utrzymania i renowacji pojazdów szynowych. Nasze produkty użytkowane są w wielu krajach świata. Ponadto na polskim rynku inżynierskim Koltech znany jest jako autoryzowany reseller firmy DASSAULT SYSTEMS oraz partner IBM. W ramach tej współpracy dostarczamy zintegrowane usługi we wdrożeniu zaawansowanych systemów PLM w tym serwis i szkolenia.

Obecna działalność realizowana jest w dwóch oddzielnych pionach:

  • Zakład Mechaniczny prowadzi prace projektowe, wdrożeniowe oraz produkcję w oparciu o własną dokumentację, maszyn specjalnych i urządzeń technologicznych dla potrzeb obsługi zajezdni miejskiego transportu szynowego oraz kolejowych warsztatów remontowych, jak również innych wyspecjalizowanych maszyn dla różnorodnych aplikacji przemysłowych.
  • Zakład Systemów Inżynierskich zajmuje się dystrybucją oraz kompleksowymi wdrożeniami systemów PLM.

W ciągu wielu lat działalności Koltech przekształcił się z niewielkiego biura projektowego w dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, dostarczające kompletne rozwiązania zorientowane na klienta zarówno w produkcji maszyn specjalnych i urządzeń technologicznych do obsługi pojazdów transportu szynowego, jak i w kompleksowych wdrożeniach systemów PLM.

Naszą załogę charakteryzuje profesjonalne podejście do wykonywanych działań, doświadczenie i kompetencja. Skoncentrowanie się na kliencie sprawia, że Koltech dostarcza produkty, które nie tylko są dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych odbiorców, ale poprzez swoje rozwiązania konstrukcyjne zdecydowanie wyróżniają spośród wszystkich innych tego typu produktów.

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: