O RIG
Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.

Partner w dziedzinie akcesoriów i osprzętu kablowego.

Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. jest cenionym dostawcą prefabrykowanych akcesoriów i osprzętu kablowego niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Swoją wiodącą pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza gotowości do innowacji, bliskości rynku oraz konsekwentnie realizowanym działaniom, które
zapewniają wysoką jakość oferowanych urządzeń. Nasze produkty, wytwarzane pod szyldem Nexans, tworzą nowe standardy i wpływają na kształt norm europejskich.

Jakość
Głównym filarem idei, na jakiej opiera się nasze przedsiębiorstwo, jest jakość, trwale już wpisana w schemat organizacyjny firmy. Dzięki ciągłemu ulepszaniu wewnętrznych procesów udowodniliśmy, że zaufanie, którym obdarzają nas klienci, jest w pełni uzasadnione. Uznaniem naszych starań jest przyznany przedsiębiorstwu w Raciborzu certyfikatu jakości ISO 9001. Stałym celem naszej grupy jest optymalizacja kompleksowych działań pod hasłem „TotalQuality”, zapewniająca najwyższą jakość produktów. Aby sprostać tym wysokim wymaganiom, na szeroką skalę dokonano inwestycji w europejskie zakłady produkcyjne koncernu, wyposażając je w nowoczesne systemy produkcyjne wraz  zinfrastrukturą informatyczną, angażując w to młodych i kreatywnych pracowników. Zwiększająca się co roku na międzynarodowym rynku liczba produktów grupy Nexans umożliwia błyskawiczne reagowanie na przyspieszone tempo rozwoju rynków specjalnych, zapewniając dostęp do naszych produktów i usług klientom z całego świata.

Dystrybucja
Firma NPAP Sp. zo.o. wraz ze swoimi partnerami realizuje wszelkie zadania związane z dystrybucją produktów i marketingiem. Silnie zmotywowany zespół pracowników w połączeniu z fachowo wykwalifikowanymi partnerami obsługuje krajowych klientów w zakresie zaopatrzenia w energię, przemysłu i budownictwa systemów energetycznych.
Firma NPAP prowadzi działalność w następujących dziedzinach:
– dystrybucji – za pośrednictwem rozbudowanej sieci sprzedaży na terenie Polski,
– technicznego wsparcia w zakresie wszystkich specyficznych grup produktów – dzięki centralnemu systemowi zarządzania produktami,
– logistyki – odpowiedzialnej za dostarczanie szerokiego asortymentu produktów w możliwie jak najkrótszym terminie,
– usług związanych z techniką kablową, np. szkole lub doradztwa w zakresie techniki kablowej.
Silną stroną naszego zespołu jest fachowe przygotowanie w zakresie techniki przyłączy kabli energetycznych oraz połczeń kablowych. Nasza firma, wspólnie z innym przedsiębiorstwami z koncernu Nexans, może przygotować wyczerpującą ofertę obejmując szerokie spektrum akcesoriów i osprzętu kablowego – od 1kV do 150kV – oraz zapewni ich dostawę i montaż. Fachowe doradztwo i obsługa należą do naszych stałych zadań.

Innowacje
Nieodłącznym składnikiem sukcesu firmy NPAP są innowacje. Od początku tworzyły one znaczący rozdział historii przedsiębiorstwa, a i w przyszłości będą odgrywać decydującą rolę. Mocną stroną przedsiębiorstwa jest współpraca z najlepszymi z branży. Nasza działalność badawczo-rozwojowa wspierana jest przez cały koncern Nexans, światowego lidera w dziedzinie kabli energetycznych. Zespół wysoko wykwalifikowanych naukowców i inżynierów stale pracuje nad ulepszaniem produktów, przyczyniając się do tworzenia techniki jutra. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kablowym NPAP może spełniaż wszechstronne wymagania klientów zarówno pod względem jakości oferowanych produktów i usług, jak i oczekiwań handlowych.

Usługi kompleksowe
Nasza kompleksowa oferta obejmuje szeroki wachlarz akcesoriów oraz osprzętu kablowego niskiego, średniego i wysokiego napięcia – od produktów termokurczliwych i żywic (0,6/1kV), poprzez palczatki, mufy, złączki, końcówki, przepusty izolowane i akcesoria (6/10 kV, 12/20kV i 18/30kV), narzędzia do montażu osprzętu i obróbki kabli, do wysoko zaawansowanych technologicznie akcesoriów (do 150kV) oraz narzędzi do montażu akcesoriów i osprzętu.

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: