O RIG
T2T SYSTEM S.C.

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną małych i średnich przedsiębiorstw, głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Dostarcza wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych pojawiających się podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, zakłada sieci komputerowe i monitoring, wdraża i dba o już wdrożone systemy informatyczne a także prowadzi szkolenia dla pracowników.

Każda firma potrzebuje obsługi informatycznej. Zastosowanie zewnętrznej obsługi IT pozwala na redukcję kosztów zatrudnienia oraz ograniczenie wydatków na szkolenia personelu. Dzięki kompleksowej ofercie usług informatycznych gwarantują wybór najlepszych rozwiązań dla swoich Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na rozwoju własnego biznesu.

Atutem firmy jest solidna wiedza zdobyta podczas wieloletniej pracy w różnych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla przedsiębiorstwa priorytetem są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

X
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł:
Podaj imię polecającego:
Podaj swój adres email: